SPRÁVA miestnej volebnej komisie o výsledkoch volieb do orgánov samosprávy obce Proč 2014

Dňa 15. novembra 2014 sa uskutočnili  voľby do orgánov samosprávy obcí. Pri voľbách do orgánov samosprávy obcí bol zriadený  jeden  volebný obvod, v ktorom pracovala jedna 5-členná miestna volebná komisia. Miestna volebná komisia  zaregistrovala predložené kandidátne listiny a zároveň vykonávala funkciu okrskovej volebnej komisie.Voľby boli dobre organizačne a materiálne zabezpečené.

Dokument o výsledkoch volieb

Obecný úrad Proč

Proč 103
08214 Pušovce

E-mail: obec.proc@gmail.com

Obecné Oznamy

Zrušenie výzvy PPA: Opatrenie 7 - Základné služby a obnova dedín vo vidieckych oblastich, podopatrenie 7.4 - Podpora na investície do vytvárania, ylepšovania alebo rozširovania miestnych yákladných služieb pre vidiecke obyvateľstvo vrátane voľného času a kultúry a súvisiacej infraštruktúry.

Celý článok...

Aktualizácia